ایتالیا جزء کشورهایی محسوب می‌شود که افراد بسیاری در سراسر جهان آرزو داردند تا به این کشور مهاجرت کنند و بتوانند با اخذ اقامت در این کشور زندگی خوبی را برای خود فراهم کنند. در سال‌های اخیر مهاجران از *زندگی در ایتالیا* رضایت بالایی دارند. از روش‌های مهاجرت به ایتالیا می‌توان به سرمایه‌گذاری، کار، تحصیلی، پناهندگی، ازدواج و تولد اشاره کرد.

مسئله مهاجرت، دغدغه بسیاری از افراد در جهان است. همواره یکی از کشورهای مورد علاقه مردم برای مهاجرت، کشور زیبای ایتالیا است. اگر شما مهاجرت به ایتالیا را انتخاب کرده‌اید، باید قبل از هر اقدامی با این کشور آشنا شوید.

ایتالیا که از نظر هنری و معماری آثار فوق‌العاده‌ای دارد و به کشوری با آثار هنری و هنرمندان بسیار معروف است، در جنوب اروپا واقع شده است. پایتخت ایتالیا، شهر زیبای رم است. این کشور 60 میلیون نفر جمعیت دارد و زبان رسمی در این کشور، ایتالیایی است. ایتالیا، هشتمین اقتصاد برتر دنیا را داراست و پنجمین کشور پرجمعیت اروپا محسوب می‌شود. بسیاری از افرادی که به هنر و به خصوص به معماری علاقه‌مند هستند، این کشور را برای تحصیل و یا زندگی انتخاب می‌کنند.

دلایل مهاجرت به ایتالیا

  • شباهت‌های فرهنگی زیاد با ایران
  • کشوری آرام و کم‌جمعیت در مقایسه با سایر کشورهای اروپا
  • دارای مردمانی اجتماعی و شاد
  • سیستم آموزشی با کیفیت بالا با قیمت ارزان
  • وجود جاذبه‌های دیدنی و گردشگری فراوان
رم و میلان از مهاجرپذیرترین شهرهای ایتالیا هستند.
اگر علاقه‌مند مهاجرت به ایتالیا هستید، در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهیم.

مشاوره رایگان جهت مهاجرت به ایتالیا

مهاجرت پناهندگی به ایتالیا

ما هرگز روش مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی را پیشنهاد نمی‌کنیم، امنیت در این روش تنها 11 درصد اعلام شده است و بیش از 80 درصد خطر مالی و جانی دیده می‌شود. در مهاجرت به این کشور از طریق پناهندگی در ابتدا باید دلیل قانع کننده‌ای داشته باشید؛ یعنی باید مشخص شود که شما قصد دارید از روش‌های صوری وارد این کشور شوید. یک نکته دیگر که برای مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی باید در نظر گرفته شود به این شکل است که در این روش هیچ امکانات رفاهی و بهداشتی برای کودکان و بانوان در نظر گرفته نمی‌شود و یکی از روش‌های بسیاری طولانی مدت محسوب می‌شود.

 ما مهاجرت از طریق un ایتالیا را پیشنهاد نمی‌کنیم.