برای اولین بار در ایران کلیه خدمات با عقد قرارداد رسمی در ایران و روسیه صورت میگیرد. در صورت نیاز و آسایش خاطر متقاضی تیم ما آماده عقد قرارداد رسمی در دفاتر ما در ایران و روسیه می باشد

مشاوره رایگان

وقتی میخواهیم یک شرکت مهاجرتی برای اخذ ویزا یا اخذ اقامت و مهاجرت بیابیم و قرارداد ببندیم چندین نکته حائز اهمیت است. هدف از تهیه این مطلب، روشنگری در زمینه نحوه اعتماد به شرکت های این حوزه مخصوصا شرکتهای مهاجرتی است. متاسفانه در این سالها بسیاری از افراد به دلیل انتخاب اشتباه، نه تنها شانس مهاجرت را از دست داده اند، بلکه دچار هزینه های سنگین در کسب و کارهایشان نیز شده اند.

 

در ادامه چهار نکته برای انتخاب یک آژانس مطمئن در زمینه حقوق بین الملل و مهاجرت را خواهیم خواند.

هرگز با شرکت های خارجی مستقیم وارد قرارداد نشوید

هرگز با شرکت های خارجی وارد قرارداد مستقیم نشوید مگر اینکه شما یک شرکت بین المللی باشید که از وکلای مسلط به حقوق بین الملل بهره مند هستید. در غیر این صورت سعی کنید از کارگزاران ایرانی استفاده کنید که اگر از خدمات دریافتی ناراضی بودید بتوانید در مراجع قضایی یا داوری آن را پیگیری کنید.

فقط به تبلیغات اینترنتی اعتماد نکنید.

در شبکه های اجتماعی ممکن است غولهای تجاری پیدا کنید که وقتی به دفتر آنها مراجعه میکنید متوجه شوید فقط یک شرکت مجازی هستند. غولهای مجازی تو خالی. چنان در اینترنت تبلیغات میکنند و در فضای مجازی قدرتنمایی میکنند که گویی شرکتی چند ملیتی در مقابل شماست. اما به واقع فقط وفقط یک غول مجازی تو خالی است.

حتما مراجعه حضوری کنید و مشاوره دریافت کنید.

آدرس بگیرید و حضوری مراجعه کنید. مهاجرت مربوط به آینده شما است. با این موضوع شوخی نکنید. وسعت یک دفتر و طراحی داخل آن میتواند ملاکی برای پایداری آن شرکت باشد. مجوز های شرکت کارگزار را بررسی کنید. این حق شماست.

با مشاورین آن شرکت صحبت کنید و سطح اطلاعات آنها را بسنجید. اگر امور اقامتی شما به درستی انجام نشود میتواند منجر به اخراج شما از خاک کشور مقصد شود، این یعنی فاجعه. چنین اتفاقی حتی با پول جبران ناپذیر است پس فریب رقم های بسیار پایین مهاجرتی یا یک ویدئو تبلیغاتی را نخورید.

سعی کنید شرکت های مادر را پیدا کنید. در صنعت گردشگری و بازار ویزا، به شرکت هایی که مجری مستقیم هستند شرکت مادر میگویند و شرکت های واسطه را شناور کار میخوانند.

درخواست نمونه کار کنید

در پرسش از هلدینگ بین المللی اُدین ویزا در رابطه با ارزیابی میزان تجربه یک شرکت مهاجرتی به این پاسخ رسیدیم که تنها راه، ارتباط با مشتریان قبلی و یا مشاهده نمونه کار است. اما چون به دلیل حفظ حریم خصوصی مشتریان، ارتباط با مشتریان قبلی امری غیر حرفه ای است که البته میتواند به سادگی مورد تقلب واقع شود لذا یک شرکت مهاجرتی یا کارگزار ویزای معتبر باید با شما صادق باشد، یا صادقانه اعلام به تازه کار بودن در این حوزه کند یا تصویر ویزاهای اخذ شده قبلی را به شما نشان دهد.